iPad transfer software pro Mac Balení Mac iPad převodník, iPad převést Mac, Mac DVD do iPad.
English France German Netherlands Italian Spanish Português Hungary Czech Romania Latvian Lithuanian Polish Turkish Greek Danish Swedish Norwegian Finnish Russia Japanese Korean Thailand
Nejlepší iPad transfer software pro Mac

 

transfer iPad na mac Mac iPad transfer software obsahuje 3 výkonné nástroje: iPad video převodník pro Mac, DVD na iPad konvertor pro Mac a iPad na Mac převést. Jedná se o profesionální nástroj balíček iPad software speciálně vyrobené pro iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad uživatelů na Mac.


Všechny videa a hudby z různých zdrojů, mohou být přehrávány na iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad velké množství obrázků lze procházet na iPad po vlastní naše Mac iPad transfer software produktu!

iPad mate pro Mac
iPad transfer software pro Mac funkce

     

  • iMac iPad převést Mac může rychlý převod, rip, kopírování a spravovat hudbu, videa, fotografie, podcasty a televizní pořady z iPad pro Mac i bez iTunes. Všechny formáty kompatibilní s iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad jsou podporovány. Poslední aktualizace podporuje iPhone, iPod nano 5G.

  • iMac DVD iPad konvertor pro Mac je snadný-k-použití a silný DVD do iPad konvertor pro iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad, iPod classic, iPod nano, iPod nano 5G, iPod touch, iPhone 8,7 Plus/6S/5S. To lze snadno převést téměř všechny druhy DVD filmů do iPad video MP4, MPEG-4 AVC a iPad audio MP3 a M4A, AAC s nejnovější technologii MPEG-4 kódování videa.

  • iMac iPad video převodník pro Mac můžete převést téměř všechny populární video souborů, včetně AVI, DivX, XviD, WMV, MPEG, MPG, DAT, RM, MOV, ASF, VOB, FLV, atd.

  • Přenos hudby, videa, fotografie, televizní pořady a podcasty z iPad pro Mac, iPad na iTunes.

  • Podpora dávkové konverze.

  • Převést všechny klipy nebo segmenty.

  • Podporu jak Power PC a procesory Intel Mac počítače.

  • Podpora více jazyků.

iMac iPad transfer software pro Mac nabízí ideální řešení pro uživatele, iPad pro konverzi videa, audio, hudbu, fotografie na iPad a od iPad pro Mac.

Operační systém Mac OS v10.4 - 10.6
Procesor PowerPC® G4/G5 nebo Intel® Procesor
Available HD space 30 MB volného místa na pevném disku pro instalaci
Zobrazení Super VGA (800 x 600) nebo vyšší rozlišení
iTunes iTunes 9.1 nebo novější verze je nutná pro podporu iPad OS 3.2
iTunes iTunes 9.0 nebo novější, je nutná podpora iPhone OS 3.1, iPod nano 5G FW 1.0

 

iPad převod Mac
Verze V1.0
OS Mac OS
Nákup $ 45.00
Jiné studio produkty

3-in-1 Pack

iPhone sms transfer pro Mac

iPad převodník pro Mac

Mac iPad Transfer

$45.00

iPad transfer software for Mac