iPad převést Mac přenos iPad hudby, fotografií, videa a filmy na Mac.
English France German Netherlands Italian Spanish Português Hungary Czech Romania Latvian Lithuanian Polish Turkish Greek Danish Swedish Norwegian Finnish Russia Japanese Korean Thailand
Nejlepší iPad převést Mac

 

transfer iPad na mac iPad na Mac převod je nástroj pro kopírování / převod iPad pro Mac, zálohování iPad na Mac. Kdykoli budete chtít zálohovat iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad kolekce na Mac v případě, že jsou soubory poškozené nebo havaroval, i když jste ztratili iTunes hudbu.


S tímto Mac iPad převod software můžete vytvářet, upravovat a mazat iPad skladeb. A co víc, můžete si otevřít iPad s Finder a použít ho jako přenosný pevný disk. Také zjistíte, že rychlé vyhledávání a filtrování nástroje, které vám pomohou hit, co chcete, stejně snadno jako iTunes dělá.

Pracuje se všemi modely iPad a iPod včetně iPad air, iPad mini, iPad Pro, iPod classic, iPod nano, iPod nano 5G, iPod touch, iPhone 8,7 Plus/6S/5S, atd.

iPad převést Mac
Vlastnosti a funkce

 • iMac iPad převést Mac umožňuje vytvářet, upravovat a mazat iPad skladeb. S profesionální iPad převést Mac, můžete kopírovat soubory mezi více iPads najednou.

 • převod iPad hudby, videa, fotografie, televizní pořady a podcasty z iPad pro Mac, iPad na iTunes při vysoké rychlosti.

 • iMac iPad převést Mac lze spravovat své iPad, iPhone či iPod touch jako přenosný pevný disk. Také zjistíte, že rychlé vyhledávání a filtrování nástroje, které vám pomohou hit, co chcete, stejně snadno jako iTunes dělá.

 • Načtení a zálohování hudby, videa, fotografie, televizní pořady a podcasty z vaší iPad.

 • Vytvářet, přejmenovávat a mazat playlist na iPad.

 • Podpora přidání ilustrace pro video v režimu náhledů.

 • Podporu jak Power PC a procesory Intel Mac počítače.

 • Převod mezi iPod a iPad pomocí drag-and-drop.

iMac iPad přenést Mac nabízí ideální řešení pro Vás pro správu, rip, kopírování, zálohování iPad Pro/iPad air/iPad mini/new iPad, iPod a iPhone na Macu. Zdarma si jej stáhnout a sdílet iPad soubory se svými přáteli!

Operační systém Mac OS v10.4 - 10.6
Procesor PowerPC® G4/G5 nebo Intel® Procesor
K dispozici HD space 30 MB volného místa na pevném disku pro instalaci
Display Super VGA (800 x 600) nebo vyšší rozlišení
iTunes iTunes 9.1 nebo novější verze je nutná pro podporu iPad OS 3.2
iTunes iTunes 9.0 nebo novější, je nutná podpora iPhone OS 3.1, iPod nano 5G FW 1.0

 

iPad převést Mac
Verze V1.0
OS Mac OS
Nákup $25.00
Jiné studio produkty

   

   

  Mac iPad převod Pack

3-in-1 iPad Pack

iPhone sms transfer pro Mac

iPad konvertor pro Mac

Mac iPad Transfer

$45.00

iPad to Mac Transfer