Mac DVD uz iPad pārveidotājs DVD uz iPad Mac - pārveidot DVD uz iPad uz Mac vienkārši jautri!
English France German Netherlands Italian Spanish Português Hungary Czech Romania Latvian Lithuanian Polish Turkish Greek Danish Swedish Norwegian Finnish Russia Japanese Korean Thailand
labākais DVD uz iPad pārveidotājs Mac OS

 

DVD uz iPad for Mac DVD uz iPad Mac OS - Vēlies baudīt DVD filmas uz iPad platekrāna? DVD uz iPad pārveidotājs Mac padara iespējamu. Mac DVD uz iPad pārveidotājs var atļaut lietotājiem kraķis DVD, lai iPad MP4, H.264, MPEG4 video un iPad MP3, AAC, M4A audio viegli.

DVD uz iPad pārveidotājs Mac ir spēcīgs Mac DVD iPad pārveidotājs 1 iPad / iPad 2, iPod classic, iPod nano, iPod touch, iPhone 6 Plus, iPhone 3G. To var viegli pārveidot gandrīz visu veidu DVD filmas uz iPad video MP4, MP4 AVC un iPod audio MP3 un M4A, AAC. Jums patiks jūsu mīļākie DVD uz jūsu iPad jebkurā laikā un vietā.


Šis DVD uz iPad pārveidotājs Mac programmatūru dāvanas vairākus video dažādos rezolūcijas iPad, lielākajai atvieglotu DVD uz iPad pārveidi. Lai iegūtu labāku spēles efektu, varat izvēlēties apakšsadaļas, audio celiņu un aspektu mērķa iPad filmu. Izvēloties filmu segmentā un sadalot lielu failu ir pieejami šajā Mac DVD iPad pārveidotāju.

Brīvi lejupielādēt šo noderīgu programmatūru un baudīt savu iecienītāko DVD filmas uz iPad jebkurā vietā un jebkurā laikā!

DVD uz iPad pārveidotājs Mac
DVD uz iPad Mac funkcijas

  • DVD uz iPad pārveidotājs Mac ir spēcīga funkcija rediģēšanas iespējas, piemēram, pielāgot faila lielums, lielisks DVD nevienu tirgus segmentu, izvēloties mērķa apakšvirsraksts un audio celiņu, un tā tālāk.

  • Profesionālās DVD līdz iPad pārveidotājs, kas izstrādāta vienīgi Mac OS lietotājiem.

  • Pārveidot DVD uz iPad video formātā MP4 un iPad audio MP3, AAC, M4A, un ekstrakts audio no DVD video

  • Atbalsta konversijas visa filma vai konkrētu nosaukumu vai DVD nodaļā.

  • Mac DVD uz iPad video pārveidotājs Mac ļauj pārvērst jebkuru klipu vai segments, nosakot sākumpunktu un ilgumu, kā vēlaties.

  • Atbalstīt DVD satura spēļu un ņemot momentuzņēmumi no jūsu mīļākie filmu ekrāniem.

  • Atbalsta gan Power PC un Intel procesoru Mac datoriem.

  • Atbalsta multi-threading un partijas pārveidošanu.

DVD uz iPad pārveidotājs Mac ir tik viegli lietot un ātrāk nekā jebkad agrāk, tikai ar dažiem klikšķiem, ir pietiekami. Brīvi lejupielādēt DVD uz iPad pārveidotājs Mac un ir mēģināt tagad!

Operētājsistēma Mac OS v10.4 - 10.6
Procesors PowerPC® G4/G5 vai Intel® Procesors
Pieejamo HD telpā 100 MB vai vairāk
ROM drive vismaz vienu DVD-ROM drive
Display Super VGA (800 x 600) resolution vai vairāk

 

DVD uz iPad pārveidotājs Mac

Intel Versiju

Power PC Versiju

Versiju V1.0
OS Mac OS
Pirkuma $ 39.95
Citi Studio produkti

iPhone sms transfer Mac

iPad pārveidotājs for Mac

Mac iPad Transfer

$45.00

DVD to iPad Converter For Mac